Komunikat techniczny nr 1

Dzień startu Karpackiego Hulaki coraz bliżej, pora więc przypomnieć najważniejsze fakty związane z tegoroczną edycją.

Zaczynamy w piątek 26-go lipca. O godzinie 6:00 ruszamy w ramach umownego startu z ulicy Staromostowej 1 w Krakowie. Mały plac vis a vis pubu o nazwie "Punkt Docelowy" to również punkt mety.

Jeśli zaplanowałeś inny termin na początek własnej przygody, to z pewnością dane nam będzie zobaczyć się na trasie, lub podczas niedzielnego spotkania. Afterparty natomiast odbędzie się w dniu 28-go lipca, w godzinach 11:00 - 24:00 w klubie "Miejscówka" (ul.Józefińska 4, http://miejscowka.eu/), tuż obok punktu startu-mety. W lokalu mamy zarezerwowane dwie sale, a każdy z zawodników opłacony posiłek regeneracyjny i napoje, na kwotę 30 zł. Z tego poczęstunku możesz skorzystać po okazaniu dowodu osobistego, w dniach 25-28.07, a więc od czwartku do końca niedzieli.

Serdecznie zapraszam na afterparty, gdyż będzie to okazja do odbioru pamiątkowego medalu. Osoby które z jakiś powodów nie będą mogły uczestniczyć w niedzielnym spotkaniu, otrzymają swoje medale drogą pocztową.

Przed startem otrzymasz przesyłkę pocztową z numerem startowym, woreczkiem strunowym i zipami.

Przypominam, że podstawą weryfikacji poprawności zaliczenia całej trasy, jak i czasu przejazdu jest zarejestrowany przez Ciebie podczas maratonu ślad gpx. Honorowane są również linki do serwisów zawierających ślad przejazdu, wraz z dokładną godziną startu i mety - Strava, Endomondo, Garmin, etc. Na ślady/linki czekam do 4 sierpnia 2019 r, godz. 24:00., pod adresem admin@karpackihulaka.pl, a po upływie tego terminu publikuję tabelę wyników. Podstawą klasyfikacji, jest łączny czas przejazdu brutto.

Przy okazji zachęcam do dołączenia do grupy: https://www.strava.com/clubs/karpackihulaka

Zdecydowałem o rezygnacji z nadajników gps, ze względu na logistyczne problemy z ich przekazaniem jadącym, jak i odbiorem urządzeń po maratonie, co wynika z różnych godzin i dni startu poszczególnych zawodników.

Podobnie jak rok temu bawimy się w przesyłanie zdjęć i relacji z trasy. Publikujcie je proszę z hasztagiem #karpackihulaka. Zdecydowanie zapraszam na facebookową grupę Maratony Koło Ultra i dodawanie/udostępnianie zdjęć bezpośrednio w tej grupie.

2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>